Vedoucí Studia Marta hledá kolegu či kolegyni na pozici MISTR OSVĚTLOVAČ

Vedoucí Studia Marta hledá kolegu či kolegyni na pozici

MISTR OSVĚTLOVAČ

Hledáme nadšeného a kreativního Mistra osvětlovače, který se chce připojit k našemu týmu Studia Marta! Pokud máte zkušenosti s moderními osvětlovacími technologiemi a toužíte pracovat s talentovanými studenty JAMU, přihlaste se k nám na pozici MISTRA OSVĚTLOVAČE.

  • Nabízíme plný úvazek a plat dle vnitřních mzdových předpisů JAMU, stejně jako zaměstnanecké benefity, jako jsou stravenky, 30 dnů dovolené, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy cizích jazyků, služební cesty a další!
  • Budete mít příležitost pracovat na tvůrčích projektech v kolektivu studentů JAMU a používat moderní osvětlovací technologie. Navíc Vám poskytneme možnosti dalšího profesního růstu a vzdělávání v rámci studijních specializací JAMU, včetně Ateliéru světelného designu nebo Ateliéru divadelní produkce a jevištní technologie.

 

  • Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, související vyhlášky elektro a zkušenosti s divadelním provozem a orientací v moderní osvětlovací technice. Uživatelská znalost práce s PC a znalost anglického jazyka jsou výhodou. Hledáme spolehlivého a vstřícného člověka s časovou flexibilitou, který je ochoten převzít zodpovědnost a přinést své zkušenosti do našeho týmu.

Pokud jste připraveni převzít vedení v oblasti osvětlování a pracovat v inspirativním prostředí, pošlete nám svou přihlášku s životopisem, kopií dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a písemným vyjádřením k výše uvedeným požadavkům na pracovní pozici.

Termín nástupu je možný k 1. 6. 2023 nebo dle dohody.

Těšíme se na Vaši přihlášku na adrese marta@jamu.cz!

 

V Brně dne 17. 4. 2023                                      BcA. Jan Škubal, vedoucí Studia Marta

, Dagmar Indrová